Политика конфиденциальности

 1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
  В цій публічній оферті користувача терміни вживаються у наступному значенні:
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 – ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЗАРІ», юридична особа приватного права, створена і діюча відповідно до законодавства України.
  2. Користувач – будь-яка дієздатна фізична особа, якій на момент здійснення Замовлення виповнилося 18 (вісімнадцять) років, в тому числі, але не виключно, яка замовляє Інформаційну послугу для отримання Послуги перевезення від Водія або здійснює Реєстрацію.
  3. Інформаційна послуга – інформаційно-організаційна послуга, що надається НАЗАРІ ТАКСІ 2323 Користувачу та/або Водію та яка передбачає комплекс дій НАЗАРІ ТАКСІ 2323 щодо організації пошуку Водія, готового виконати Замовлення Користувача, пошуку Користувача, який потребує послуг Водія, рекомендацію орієнтовного ціноутворення Послуги перевезення, організацію взаємодії та комунікації між Користувачем та Водієм за допомогою Call-центру, Веб-сайту або Мобільного додатку.
  4. Водій – будь-яка дієздатна фізична особа, якій на момент Реєстрації виповнилося 18 (вісімнадцять) років, яка надає Користувачу послугу перевезення пасажирів автомобільним транспортом.
  5. Послуга перевезення – послуга перевезення пасажирів автомобільним транспортом, яка надається Водієм. До Послуги перевезення також належить послуга з кур’єрської доставки, що надається Водієм.
  6. Замовлення – замовлення Користувача на надання Послуги Перевезення.
  7. Веб-сайт – веб-сайт в мережі Internet за посиланням: https://nazari.com.ua
  8. Мобільний Додаток – примірник комп’ютерної програми у вигляді мобільного додатку «НАЗАРІ ТАКСІ 2323» для мобільних пристроїв з операційною системою Android або iOS.
  9. Call-центр – багатоканальна телефонна лінія, що використовується НАЗАРІ ТАКСІ 2323.
  10. Мессенджер – мессенджер Viber, Telegram, або будь-який інший мессенджер, який може використовувати НАЗАРІ ТАКСІ 2323.
  11. Реєстрація – створення облікового запису Користувача та/або Водія на Веб-сайті та/або у Мобільному Додатку.
  12. Положення – це положення про конфіденційність з усіма змінами та доповненнями.
  13. Платіжна система – юридична особа, що здійснює обробку, виконання та приймання платежів за допомогою банківських карток.
  14. Файли cookie – інформація у вигляді текстових або бінарних даних, отриманих від веб-сайту на веб-сервері, яка зберігається в браузері, а потім відправляється на той самий веб-сайт, якщо його буде повторно відвідано Користувачем та/або Водієм.
 2. Основні положення
  1. Це Положення створене та викладене НАЗАРІ ТАКСІ 2323 та прийняте Користувачем відповідно до публічної оферти користувача та регулює відносини, що виникають між Користувачем та НАЗАРІ ТАКСІ 2323 з приводу персональних даних Користувача. Це Положення створене та викладене НАЗАРІ ТАКСІ 2323 та прийняте Водієм відповідно до публічної оферти водія та регулює відносини, що виникають між Водієм та НАЗАРІ ТАКСІ 2323 з приводу персональних даних Водія.
  2. Це Положення в його чинній редакції розміщується на Веб-сайті та у Мобільному Додатку.
  3. Здійснюючи замовлення Інформаційної послуги (будь-яким чином – за допомогою Веб-сайту, Мобільного Додатку, Call-центру або Мессенджеру) та/або здійснюючи Реєстрацію, Користувач підтверджує що він ознайомлений та повністю згодний з цим Положенням. Здійснюючи Реєстрацію, Водій підтверджує що він ознайомлений та повністю згодний з цим Положенням.
  4. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 має право, а не обов’язок обробляти персональні дані Користувача та/або Водія. Це означає, що НАЗАРІ ТАКСІ 2323 не обов’язково обробляє всі персональні дані Користувача та/або Водія, зазначені в цьому Положенні.
  5. Будь-які персональні дані, надані Користувачем та/або Водієм (в тому числі ідентифікаційні дані третіх осіб) вважаються такими, що надані Користувачем та/або Водієм в законний спосіб та з належним обсягом прав у Користувача та/або Водія для надання таких персональних даних, а сам Користувач та/або Водій вважається таким, що має всі законні права та підстави для надання таких персональних даних НАЗАРІ ТАКСІ 2323.
  6. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 не зобов’язане перевіряти законність отримання Користувачем та/або Водієм персональних даних, що надаються Користувачем та/або Водієм та належний обсяг правоздатності та дієздатності Користувача та/або Водія для надання таких персональних даних.
 3. Персональні дані, які може обробляти НАЗАРІ ТАКСІ 2323
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може обробляти наступні персональні дані Користувача та/або Водія:
   1. Ідентифікаційні дані Користувача та/або Водія:
    • ім'я та/або прізвище;
    • номер телефону та/або адресу електронної пошти;
    • ім’я та пароль для входу в обліковий запис;
    • фотографію профілю та/або дату народження.
   2. Маршрутні дані Користувача та/або Водія:
    • Пункт відправки;
    • Тривалість здійснення поїздки;
    • Пункт призначення;
    • Маршрут.
   3. Ідентифікаційні дані пристрою Користувача та/або Водія:
    • Марку, модель та серійний номер пристрою;
    • IP-адресу та дані мобільної мережі пристрою;
    • операційну систему та програмне забезпечення пристрою;
    • мовні налаштування пристрою;
    • унікальні та рекламні ідентифікатори пристрою.
   4. Ідентифікаційні дані третіх осіб, надані Користувачем та/або Водієм (в тому числі, але не виключно – у разі замовлення послуги з кур’єрської доставки).
   5. Додаткові персональні дані Водія, які може обробляти НАЗАРІ ТАКСІ 2323:
    • П.І.Б. та місце проживання;
    • Паспортні дані та дані посвідчення водія
    • Державний номерний знак, марку, модель, рік випуску, тип та колір транспортного засобу;
    • Інші технічні дані та дані про обладнання, встановлене всередині транспортного засобу;
    • Фотографічні зображення транспортного засобу;
    • дані свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та полісу обов’язкового страхування цивільної-правової відповідальності власника наземного транспортного засобу, інших полісів/договорів страхування;
  2. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може здійснювати запис телефонної розмови Користувача та/або Водія з оператором Call-центру.
 4. Персональні дані, які не обробляє НАЗАРІ ТАКСІ 2323
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 не обробляє персональні дані Користувача та/або Водія, які не визначені в цьому Положенні як ті персональні дані Користувача та/або Водія, які обробляє НАЗАРІ ТАКСІ 2323.
  2. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 жодним чином і ні за яких обставин не обробляє дані що мають пряме чи опосередковане відношення до банківських карток Користувача та/або Водія, в тому числі, але не виключно:
   • Номеру банківської картки Користувача та/або Водія;
   • Строку дії банківської картки Користувача та/або Водія;
   • Банка-емітента банківської картки Користувача та/або Водія;
   • CVV або CVC коду банківської картки Користувача та/або Водія;
   • Будь-яких інших даних щодо банківської картки Користувача та/або Водія.
  3. Дані, що мають пряме чи опосередковане відношення до банківських карток Користувача та/або Водія, можуть оброблятися Платіжною системою на умовах такої Платіжної системи.
 5. Мета обробки та підстави для розкриття персональних даних
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 обробляє персональні дані Користувача виключно з метою надання Інформаційної послуги Користувачу. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 обробляє персональні дані Водія виключно з метою надання Інформаційної послуги Водію.
  2. З цією метою, НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може обробляти персональні дані Користувача та/або Водія для:
   • Забезпечення можливості здійснення зв’язку між Користувачем та Водієм;
   • Забезпечення можливості ідентифікації Користувача та/або Водія;
   • Забезпечення взаємодії та комунікації між Користувачем та Водієм;
   • Забезпечення пошуку Водія, готового виконати Замовлення Користувача;
   • Забезпечення пошуку Користувача, що потребує послуг Водія;
   • Забезпечення можливості рекомендування орієнтовного ціноутворення;
   • Аналізу попиту;
   • Визначення щільності трафіку;
   • Надсилання Користувачу та/або Водію маркетингових повідомлень (виключно за згодою останнього);
   • Підвищення рівня безпеки захисту персональних даних;
   • Виправлення програмних помилок та вдосконалення Веб-сайту, Мобільного Додатку та вдосконалення роботи Call-центру або Мессенджеру;
   • В усіх інших випадках, необхідних для надання Інформаційної послуги Користувачу та/або Водію.
  3. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може розкривати персональні дані Користувача та/або Водія третім особам виключно в обсягах, необхідних для отримання Користувачем та/або Водієм Інформаційної послуги.
  4. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може розкривати персональні дані Користувача та/або Водія:
   • На запит правоохоронних органів;
   • На запит органів судової влади;
   • В інших випадках, визначених законодавством України.
 6. Підстави обробки персональних даних
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 обробляє персональні дані Користувача та/або Водія відповідно до мети їх обробки та на підставі, для Користувача – згоди Користувача на таку обробку, яка надається Користувачем відповідно до цього Положення та публічної оферти користувача та, для Водія –згоди Водія на таку обробку, яка надається Водієм відповідно до цього Положення та публічної оферти водія.
  2. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може обробляти Персональні дані Користувача та/або Водія на інших законних підставах.
 7. Зберігання персональних даних
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 зберігає персональні дані Користувача протягом строку дійсності облікового запису Користувача – для Користувача, який здійснив Реєстрацію.
  2. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 зберігає персональні дані Користувача протягом 3 (трьох) років – для Користувача, який отримав Інформаційну послугу без Реєстрації.
  3. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 зберігає персональні дані Водія протягом строку дійсності облікового запису Водія.
  4. У випадку наявності будь-якого спору чи претензії між Користувачем, з одного боку, та Водієм, з іншого боку; між Користувачем чи Водієм, з одного боку, та будь-якою третьою особою, що прямо чи побічно пов’язана з Інформаційною послугою, з іншого боку, – персональні дані Користувача та/або Водія будуть зберігатися НАЗАРІ ТАКСІ 2323 до моменту вирішення такого спору чи претензії.
  5. Персональні дані, необхідні для бухгалтерських, юридичних, або будь-яких інших цілей, визначених на власний розсуд НАЗАРІ ТАКСІ 2323 будуть зберігатися НАЗАРІ ТАКСІ 2323 протягом 10 (десяти) років.
  6. Персональні дані Користувача та/або Водія, що обробляються НАЗАРІ ТАКСІ 2323 зберігаються на сервері, що належить та адмініструється НАЗАРІ ТАКСІ 2323, або особою, уповноваженою на це НАЗАРІ ТАКСІ 2323.
  7. Доступ до персональних даних Користувача та/або Водія мають лише уповноважені на це НАЗАРІ ТАКСІ 2323 особи, і такий доступ надається їм виключно в межах надання Інформаційної послуги.
  8. НАЗАРІ ТАКСІ 2323, за потреби, має паво зберігати персональні дані Користувача та/або Водія (повністю або частково) після видалення облікового запису Користувачем та/або Водієм.
 8. Внесення змін та видалення персональних даних
  1. Користувач та/або Водій може отримати доступ до власних персональних даних, що обробляються НАЗАРІ ТАКСІ 2323, або внести до них зміни за умови Реєстрації.
  2. Для зміни Користувачем та/або Водієм власних персональних даних, Користувач та/або Водій має використовувати обліковий запис.
  3. Видалення персональних даних Користувача та/або Водія можливе лише шляхом видалення облікового запису Користувача та/або Водія.
  4. Видалення Мобільного Додатку або Мессенджеру, закриття Веб-сайту та будь-які інші дії Користувача та/або Водія, які не є видаленням облікового запису не призводять до видалення персональних даних Користувача та/або Водія.
 9. Внесення змін та видалення персональних даних
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може використовувати Файли cookie та інші сторонні технології будь-яким не забороненим законом шляхом.
  2. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 може використовувати Файли cookie та інші сторонні технології для:
   • Підтвердження особи Користувача та/або Водія;
   • Фіксації налаштувань Користувача та/або Водія;
   • Проведення маркетингових кампаній і визначення їхньої ефективності;
   • Аналіз трафіку Веб-сайту;
   • В усіх інших випадках, необхідних для надання Інформаційної послуги.
 10. Заключні положення
  1. НАЗАРІ ТАКСІ 2323 має право в односторонньому порядку вносити зміни або доповнення до цього Положення, з повідомленням Користувача та/або Водія або без такого, а Користувач та/або Водій приймає таке право НАЗАРІ ТАКСІ 2323 та надає свою безвідкличну згоду на внесення таких змін та доповнень.
  2. Будь-які питання, що не є врегульованими цим Положенням вирішуються відповідно до чинного законодавства України.
  3. Всі можливі суперечки, що виникають між Користувачем чи Водієм, з одного боку, та НАЗАРІ ТАКСІ 2323, з іншого боку, відповідно до цього Положення, вирішуються шляхом переговорів. У випадку, якщо таку суперечку неможливо буде вирішити шляхом переговорів, така суперечка підлягає вирішенню у суді за встановленою підвідомчістю та підсудністю.
  4. Якщо будь-який з пунктів цього Положення є або стане недійсним (в тому числі, але не виключно, з підстав зміни законодавства або набрання рішенням суду законної сили), всі інші положення цього Положення і саме Положення в цілому залишається чинним.
Дата оприлюднення та набрання чинності цієї публічної оферти користувача: 30.11.2020
Популярные запросы