Кур’єрська доставка Одеса

Кур'єрська доставка в Одесі

Всі знають, що таксі дозволяє швидко і з комфортом дістатися з однієї точки міста в іншу, не витрачаючи час і нерви в переповнених маршрутках, трамваях і тролейбусах. Але буває і так, що необхідно терміново доставити діловому партнерові документи або подарунок, не маючи можливості зробити це особисто. Можна, звичайно, попросити колегу або знайомого, але Одеса - місто велике у всіх сенсах, і щоб дістатися спочатку до вас, а потім з пакетом - за призначенням, порученця доведеться витратити чимало часу. А потім стільки ж, щоб повернутися на роботу, якщо на той час не закінчиться робочий день.

У такому випадку можна використовувати водія таксі в якості кур'єра в Одесі. Це збереже ваш особистий час і дозволить доставити кореспонденцію вчасно. Така послуга служби таксі «Назарі», як кур'єрська доставка, використовується для термінової доставки продуктів, подарунків або документів по Одесі.

Термінова доставка від «Назарі» - вигідно і зручно

Якщо потрібно терміново відправити підписані ділові папери бізнес-партнеру або завезти продукти родичам, замовити в компанії «Назарі» доставку кур'єром в Одесі буде оптимальним рішенням. Правда, з огляду на те, що ми все-таки служба таксі, а не доставки, є певні нюанси, які необхідно враховувати. Перш за все, ми тільки доставляємо цукерки, квіти або продукти, але ніколи не купуємо їх. Це важливо розуміти, щоб уникнути непорозумінь. Водій таксі може забрати у вас вже куплені продукти і доставити їх за потрібною адресою.

Другий момент - одержувачу доведеться підійти до машини, щоб забрати пакет з документами або невеликий подарунок з рук в руки. Водій-кур'єр не буде виходити з салону і, тим більше, підніматися на поверх і шукати там квартиру або офіс. Ну і не зайвим буде нагадати про те, що не можна використовувати кур'єрську доставку таксі для транспортування будь-яких заборонених предметів.

Сама процедура замовлення не представляє нічого складного. Ви телефонуєте за коротким номером телефону 2323. Практично відразу ж оператор передзвонить і уточнить всі деталі (куди під'їхати, що забрати і куди відвезти). Можна скористатися для замовлення нашим сайтом або мобільним додатком. При авторизації в ньому ви відразу отримаєте 50 гривень на бонусний рахунок.

Служба таксі «Назарі»: доставляємо все, що нам доручено, дбайливо і вчасно

Будь-велике місто, особливо такий специфічний, як Київ чи Одеса, потребує надійного службі таксі, яка надає якісні послуги за доступними цінами. Для нас не існує проблемних районів і небажаних маршрутів. Якщо пасажира треба вчасно забрати за певною адресою, машина в призначений час буде його чекати. Умови оплати дозволяють використовувати готівку, а також банківську карту.

Замовити зараз
або просто 2323 з мобільного