Драйвер Одеса

Драйвер в Одесі

Купівля автомобіля, крім безперечних плюсів, накладає відбиток на поведінку автовласника. Зокрема, прибувши на вечірку, зустріч з друзями або сімейне торжество, доводиться робити вибір між водінням і вживанням спиртного. І в більшості випадків вибір цей - на користь відмови від алкогольних напоїв. Це свідчить про відповідальність людини, бо водіння авто і алкоголь - несумісні, якщо, звичайно, присутнє почуття самозбереження і турботи про своїх близьких.

Одеса - місто, який вміє спокушати, і відмовитися від спокуси часом дуже складно. Тому зрідка трапляються ситуації, коли рішення не пити переглядається під час застілля, а п'яна людина потім не може сісти за кермо. Що робити в такій ситуації? Якщо заклад має парковку, машину можна залишити там, а вранці забрати. Але, по-перше, стоянка є не завжди, та й завтрашній ранок цілком може бути вже розписано, і їхати забирати машину просто немає часу. Для того, щоб вийти з такої ситуації з найменшими втратами, в Одесі можна скористатися допомогою драйвера. Компанія «Назарі» пропонує своїм клієнтам послугу таксі "тверезий водій" в Одесі за вигідною ціною.

Послуга "тверезий водій" - зручно і безпечно

Людина може не сісти за кермо не тільки із-за того, що він випив. Деякі медичні препарати седативної дії мають побічниі ефекти у вигляді зниження реакції або сонливості. Після прийому таких ліків також рекомендується не сідати за кермо. У всіх подібних випадках найбільш розсудливим буде зателефонувати за коротким номером 2323 у службу таксі «Назарі» і скористатися послугою, що надає тверезого водія - це дозволить навіть у п'яному стані швидко дістатися по Одесі додому на власній машині як пасажир і гарантує відсутність проблем з патрульною поліцією. Адже в разі, якщо буде задокументований факт знаходження за кермом в стані алкогольного сп'яніння, наслідками будуть не тільки штраф і позбавлення прав, але і ймовірні проблеми на роботі. Такі історії негативно впливають на імідж компанії або організації.

Коли послуга "тверезий водій" в Одесі замовлена, залишається дочекатися, поки приїде драйвер. Зазвичай такі функції виконують найбільш досвідчені водії, які мають за плечима досвід водіння різних типів авто. У розмові з диспетчером необхідно вказати, де знаходиться клієнт і машина, а також адреса, за якою необхідно їх доставити. Ціна, як і всі послуги таксі «Назарі», цілком доступна, особливо з урахуванням того, що дозволяє уникнути великих неприємностей.

Служба таксі «Назарі» - надійний помічник в різних життєвих ситуаціях

Клієнти довіряють нам, оскільки ми завжди чесні з ними. Ми виконуємо те, що обіцяємо, в повному обсязі, а наші розцінки прозорі і дійсно одні з найдешевших на ринку таксомоторних перевезень. Машини «Назарі», де б не довелося замовляти таксі - в Києві чи Одесі, завжди десь поблизу і прибувають за викликом за мінімальний час з урахуванням ситуації на дорогах.

Замовити зараз
або просто 2323 з мобільного